134342 wyświetleń
66 posty
1525 komentarzy
206 obserwatorów

Zawieszam!

Witajcie moi kochani. W końcu nadszedł ten czas, kiedy to decyduje się napisać to co już dawno planowałam, a mianowicie chodzi mi o zawieszenie bloga. Jak wcześniej pisałam, nadchodzi matura co wiąże się z brakiem czasu na przyjemności związane z grafiką. Niestety nie łatwo się rozstać z photoshopem oraz wami tutaj. Naprawdę przez ten okres mojego blogowania, zdążyłam się do was tak bardzo przywiązać :) Ale cóż inaczej się nie da. Mam cichą nadzieję, że jednak znajdzie się kilka osób które będą czekać na mój powrót :) Niestety z blogsfery zniknę na dobre do końca czerwca prawdopodobnie. Jeśli uda mi się to wrócę wcześniej no i mam nadzieję że po tej całej przerwie nie dostane jakiegoś zaniku weny. :) Jeśli ktoś naprawdę potrzebowałby kontaktu ze mną to piszcie do mnie na GG albo na email (adres oraz numer podane w zakładce o mnie) myślę że tam zdołam szybciej odpowiedzieć na wasze pytania niż tutaj w komentarzach. Już więcej się rozpisywać nie będę bo trzeba wracać do nauki :) Do usłyszenia ♥

8 komentarzy:

 1. No błagam, tylko nie to... Albo zaczną się powroty, albo grafikosfera rozsypie się nam do tego stopnia, że będą o niej wspominać jedynie dzieciom w szkołach na lekcjach historii. Ok, szanuję twoją decyzję i mam nadzieję, że jednak prędko zmienisz zdanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, bo prettysmilex to jeden z moich ulubionych graficznych blogów :(
  Ale rozumiem - matura, wielka rzecz! Będę z utęsknieniem czekać, i myślę, że wiele innych osób też.
  Pozdrawiam!

  PS Ooooo Merlinie, zakochałam się w szablonie głównym nsjdnsjadnjasnj! <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda że to nie prima aprilis :C Wielka szkoda :'( ale szanuję Twoją decyzję i z całego serca życzę Ci powodzenia na maturach. Czekam na Twój jak najszybszy powrót :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pobieram sygnaturkę z Sunggyu z notki 22.Kpop Party! na bloga http://beep-history-beep.blogspot.com/ . Link do bloga znajduje się w zakładce "Kredyty" ^^.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pobieram tutoriale z 29 i 26 notki

  OdpowiedzUsuń
 6. 30. Let's stay for another day... - tekstury do ikon, stocki
  29. Feeling the moment slip away - koloryzacje, tutoriale, tekstury
  28. Who said anything about falling in love? - koloryzacje, tekstury do ikon
  27. Sweet disposition - tekstury
  Pozdrawiam, Lady Spark

  OdpowiedzUsuń