witaj!
Witam na moim blogu graficznym. Znajdziesz tutaj grafikę, dodatki czy instrukcje tworzone przeze mnie. Zanim pobierzesz cokolwiek, zapoznaj się z regulaminem. Szablon przystosowany do wyszukiwarek google chrome. przejdz do postów→
Welcome to my graphic blog. Here you will find graphics, resources and tutorials created by me. Before you download anything, read the rules. If you download something, let me know! go to the posts→

Etykiety

wszystkie -
grafika -
dodatki -
kody & szablony -
instrukcje -
119159 wyświetleń
57 postów
1532 komentarzy
194 obserwatorów

Popularne posty

1. Witam..

Witam wszystkich na moim blogu. Może na początku się przedstawię. Nazywam się Agata, mam 18 lat
i mieszkam w Krakowie. Grafiką zajmuje się jeśli dobrze liczyć, już jakieś 3 lata. Oprócz tego w wolnych chwilach zajmuję się viddingiem, efekty mojej pracy można znaleźć na moim koncie youtube - tutaj. To tak w skrócie. Jakiś czas temu natknęłam się na kilka blogów graficznych i zaczęłam je obserwować. Po pewnym czasie stwierdziłam, że też chciałabym takowy blog posiadać i oto jestem. Nie jestem jakoś specjalnie uzdolniona graficznie i nie jestem tak dobra jak większość osób tu na blogspocie, ale coś tam zrobić potrafię a każdy ma prawo spróbować się wykazać.
Na blogu tym będę umieszczać przede wszystkim dodatki graficzne robione oraz znalezione przeze mnie a także moje prace. Podstrony (zakładki) na blogu będą uzupełniane stopniowo, wiec proszę o cierpliwość.
Cóż tu mogę jeszcze powiedzieć? Mam nadzieję, że ten blog ruszy, ponieważ bardzo mi na nim zależy. Wiem, że początki są najgorsze więc liczę na wasze komentarze.
Nie przeciągając już daje kilka teksturek i paczkę stocków.
Pozdrawiam! ;*

texture texture
texture texture
texture texture
texture texture
texture texture
texture texture
texture texture
texture texture

fleeting heart

~Kliknij na obrazek aby pobrać~

Archiwum