witaj!
Witam na moim blogu graficznym. Znajdziesz tutaj grafikę, dodatki czy instrukcje tworzone przeze mnie. Zanim pobierzesz cokolwiek, zapoznaj się z regulaminem. Szablon przystosowany do wyszukiwarek google chrome. przejdz do postów→
Welcome to my graphic blog. Here you will find graphics, resources and tutorials created by me. Before you download anything, read the rules. If you download something, let me know! go to the posts→

Etykiety

wszystkie -
grafika -
dodatki -
kody & szablony -
instrukcje -
119159 wyświetleń
57 postów
1532 komentarzy
194 obserwatorów

Popularne posty

35. Fear

ikon ikon ikon ikon ikon
Hej kochani! Notka była gotowa do wstawienia już w piątek, jednak ciągle mi coś wypadało i nie było czasu by zmienić szablon i przygotować tą część tekstową jednak w końcu się udało.
No i nadszedł wrzesień, chociaż po pogodzie tego nie widać, prawda? Obecnie w Krakowie w cieniu według mojego termometru jest 34 stopnie. Coś te upały się w tym roku mocno trzymają i nie chcą odejść. U was też tak gorąco? Jak widzicie zmieniłam szablon, chociaż w poprzednim poście pisałam, że na razie nie mam zamiaru go zmieniać. To ja i zmieniam szybko zdanie, ale jak tylko powstał ten szablon nie mogłam się powstrzymać aby go nie wstawić.
Dziś mam dla was 5 ikonek, 3 sygnaturki, 4 koloryzacje zaprezentowane na pracach z tej notki oraz z dodatków paczka z teksturkami do ikonek i paczka plików psd z pracami z dzisiejszego posta. Mam nadzieję, że te dodatki wam się przydadzą. Zaktualizowałam w końcu regulamin. Dużo się nie zmieniło, ale i tak zapoznajcie się z nim. Jeszcze chciałam podziękować za wszystkie wasze komentarze, tak naprawdę to one mnie motywują do dalszego publikowania postów<3.
Nie zanudzam was dłużej. Pozdrawiam ♥  

Archiwum