witaj!
Witam na moim blogu graficznym. Znajdziesz tutaj grafikę, dodatki czy instrukcje tworzone przeze mnie. Zanim pobierzesz cokolwiek, zapoznaj się z regulaminem. Szablon przystosowany do wyszukiwarek google chrome. przejdz do postów→
Welcome to my graphic blog. Here you will find graphics, resources and tutorials created by me. Before you download anything, read the rules. If you download something, let me know! go to the posts→

Etykiety

wszystkie -
grafika -
dodatki -
kody & szablony -
instrukcje -
119159 wyświetleń
57 postów
1532 komentarzy
194 obserwatorów

Popularne posty

12. We are nothing at all

sygnature
Witajcie kochani, pierwszy dzień w szkole po 3 tygodniowej przerwie nie był taki zły. Wręcz przeciwnie było nawet fajnie. Pogoda za oknem mnie zadowala. Dziś było tak ciepło. Czyżby wiosna już nadchodziła?
Eh siedzę i myślę co mogłabym tu napisać i nic mi do głowy nie przychodzi, wiec może przejdę do sedna.
Dziś z powodu miesiąca tematycznego, do którego się zapisałam mam dla was prace związane z muzyką.
Przygotowałam 12 ikonek w tym rząd pierwszy z Marina and the diamonds, drugi z EXO i trzeci z Ellie Goulding. Oprócz tego mam aż 6 sygnaturek licząc tą na górze z BAP. Druga sygnaturka jest z Katy Perry, trzecia z Ellie Goulding, czwarta z Miley Cyrus (szczerze to za nią nie przepadam, ale już miałam pomysłów z kim miałabym robić. ), piąta z Hyuną a ostatnia z G dragonem. Poza tym są też 2 nagłówki, pierwszy z teledysku Trouble Maker - Now no i drugi z wokalistką Florence and the machine. Mam wrażenie, że to wciąż za mało. :< Chciałam wykonać jakieś prace z The neighbourhood gdyż ostatnio ciągle słucham ich piosenek które ogromnie polecam, ale to ja i nie miałam już pomysłów a nic ze zdjęciami grupowymi mi nie wychodzi.
Następną notkę chciałabym przygotować same dodatki z racji iż dziś były same prace. Co o tym sądzicie? Koloryzacje mam już przygotowane (efekt min. na 1 i 3 rzędzie ikonek). Jeśli plan wypali to notkę opublikowałabym w dniu moich urodzin - 27 lutego. Na koniec jeszcze ogromnie polecam piosenkę, do której link znajduję się poniżej.  
To tyle na dziś. Nie zapomnijcie o zaobserwowaniu mojego bloga. Pozdrawiam cieplutko ;*
ikon ikon ikon ikon
ikon ikon ikon ikon
ikon ikon ikon ikon
sygnaturki
sygnaturki
sygnaturki
sygnaturki
sygnaturki
header header

11. 1004(Angel)

ikon ikon ikon ikon
Hejka :) Szczerze ostatnie dni niestety spędziłam na leniuchowaniu. Troszkę posprzątałam w domciu ale tak to poza tym nic pożytecznego nie zrobiłam, co zresztą mnie dobija. Także na dzisiejsza notkę nie przygotowałam nic specjalnego bo tylko cztery nagłówki w tym drugi zrobiony za pomocą tutoriala od Brill natomiast trzeci od Carllton. Mam dziś także teksturki wyjątkowo w paczce ponieważ nie chciało mi się ich linkować. No i na koniec malutka instrukcja na trzęsące menu. mam nadzieję, że komuś się przyda. :)
Jak zauważyliście zmieniłam szablon główny. Co o nim sądzicie? Mam wyrzuty sumienia, ze tak szybko je zmieniam. Postaram się wytrzymać z tym dłużej.
Dodałam także do menu zakładkę 'obserwuj', także jeśli lubisz mój blog i chcesz być na bieżąco to kliknij i obserwuj. :)
Oglądaliście ostatni odcinek teen wolf? Strasznie mi się podobał. Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka. Ciekawa jestem co będzie teraz ze Stilesem. Mam tylko nadzieję, że nie zepsują jego postaci i wciąż będzie śmieszny jak dotychczas. Nie mogę się także doczekać 2 sezonu my mad fat diary. Ogłada ktoś może?
Już żeby się nie rozpisywać zachęcam do pobierania. Pamiętajcie o głosowaniu na mój blog w sądach (linki do niech znajdziecie w gadżecie obok). Z góry dziękuję za wszystkie głosy ;**
Do usłyszenia w kolejnej notce. Pozdrawiam cieplutko :)

header header
header header
texture
Jak zrobić trzęsące się menu takie jak poniżej? gif
Wchodzimy w układ i wybieramy dodaj gadźet "HTML/JavaScript" w nim wklejamy poniższy kod.
<a href="http://"><div class="shake">link1</div></a>
<a href="http://"><div class="shake">link2</div></a>
<a href="http://"><div class="shake">link3</div></a>
<a href="http://"><div class="shake">link4</div></a>
<a href="http://"><div class="shake">link5</div></a>
W obszar zakreślony na kolor czerwony wklejamy nasz link, w niebieski nazwę naszej zakładki natomiast to co zaznaczyłam kolorem fioletowym to nasz selektor, który także możemy nazwać jak chcemy pod warunkiem, w kolejnym kodzie tez pozmieniamy nazwy. Kolejnym krokiem jest dodanie naszego kodu CSS, więc wchodzimy w zakładkę szablon, dostosuj, zaawansowane, dodaj arkusz CSS i wklejamy poniższy kod.
.shake  {
margin-top: 200px;
text-decoration: none;
padding: 2px;
width: 75px;
background: #ff0054;
text-align: center;
color:#000;
display: inline-block;
 }
.shake:hover,
    .shake:focus {
-webkit-animation-name: spaceboots;
-webkit-animation-duration: 0.8s;
-webkit-transform-origin:50% 50%;
-webkit-animation-iteration-count: infinite;
-webkit-animation-timing-function: linear;
    }
@-webkit-keyframes spaceboots {
0% { -webkit-transform: translate(2px, 1px) rotate(0deg); }
10% { -webkit-transform: translate(-1px, -2px) rotate(-1deg); }
20% { -webkit-transform: translate(-3px, 0px) rotate(1deg); }
30% { -webkit-transform: translate(0px, 2px) rotate(0deg); }
40% { -webkit-transform: translate(1px, -1px) rotate(1deg); }
50% { -webkit-transform: translate(-1px, 2px) rotate(-1deg); }
60% { -webkit-transform: translate(-3px, 1px) rotate(0deg); }
70% { -webkit-transform: translate(2px, 1px) rotate(-1deg); }
80% { -webkit-transform: translate(-1px, -1px) rotate(1deg); }
90% { -webkit-transform: translate(2px, 2px) rotate(0deg); }
100% { -webkit-transform: translate(1px, -2px) rotate(-1deg); }
 }
Cześci zaznaczone fioletowym kolorem muszą posiadać tą samą nazwę co nas selektor w kodzie html! Możemy zmienić dokładnie wszystko w pierwszej klamerce albo całkowicie się jej pozbyć natomiast dwóch ostatnich nie edytujemy ani nie usuwamy. No i gotowe :)

Archiwum